Wyszukiwarka grobów

Wyszukiwarka grobów

Wyszukiwarka grobów

wyszukiwarka grobów Warmiński Zakład Pogrzebowy

 – Olsztyńskie cmentarze – wyszukiwarka grobu

  • to aplikacja, która znacznie ułatwi odnalezienie poszukiwanego grobu. Strona i aplikacja mobilna umożliwiają wyszukiwanie po podaniu imienia i nazwiska zmarłej osoby. Na liście wyników przedstawione są także dodatkowe informacje, jak data urodzenia, śmierci, lokalizacja grobu na cmentarzu. Możemy również obejrzeć zdjęcia szukanego grobu. Dodatkowo strona internetowa pozwala na wydruk niezbędnych informacji.

W olsztyńskich nekropoliach pochowanych jest prawie 57 tys. osób. W aplikacji mobilnej można skorzystać z funkcji „Prowadź do grobu”. Dzięki niej można zorientować się, w którym kierunku i w jakiej odległości znajduje się szukany grób, co pozwoli na jego szybsze odnalezienie. Aplikacja dodatkowo zapewnia możliwość zapisania na stałe lokalizacji określonych grobów, co może przydać się w przyszłości.

Do stworzenia strony i aplikacji został wykorzystany funkcjonujący w Urzędzie Miejski System Informacji Przestrzennej Miasta Olsztyna. Usługa jest jeszcze w trakcie testów.

Aby uruchomić wyszukiwarkę, proszę kliknąć w zdjęcie znajdujące się na stronie lub w tekst zaznaczony na zielono.

Poza stroną internetową (msipmo.olsztyn.eu/zck), aplikacja jest dostępna na urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS.