Opinie

Opinie i podziękowania jakie przesłali nam nasi klienci. Zamieszczone komentarze przesłane były bezpośrednio na naszą stronę lub zostały skopiowane ze stron na jakich były umieszczone. Treści komentarzy nie były w jakikolwiek sposób moderowane. Zachęcamy do przeczytania i zapoznania się z komentarzami  na temat naszej pracy.
Prosimy o ocenę, jeśli sprostaliśmy Państwa wymaganiom.

Z wyrazami szacunku
Iwona Skonieczna – właściciel

Zostaw swoją opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany!

Opinie (176)

 • Marek Reply

  Serdecznie dziękuję Pani Iwonce oraz pracownikom Firmy za podejście i pełen profesjonalizm. Jesteście super, mogę każdemu polecić z czystym sumieniem.
  Pozdrawiam.

  18 marca 2024 at 15:48
 • Ewa Reply

  Bardzo dziękujemy za godny pochówek naszej Mamy i Babci Iwony. Pracownicy ZP w Biskupcu są niezwykle empatyczni, ich porady są w 100% dopasowane do danej sytuacji. Profesjonalizm Państwa pomógł nam spokojniej przeżyć te smutne chwile. Bardzo dziękujemy całej ekipie.

  16 marca 2024 at 17:19
 • J.F. Reply

  Ogromne podziękowania dla Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego za godne zorganizowanie pogrzebu mojej Mamy Ewy.
  Pani Ela jest bardzo uprzejma i pomocna, a dla Pani Iwony nie ma rzeczy niemożliwych….????
  Szczególny ukłon się należy dla Panów z obsługi ceremonii pogrzebowej, byli bardzo taktowni i profesjonalni.

  J.F.

  15 marca 2024 at 00:15
 • Maria Reply

  Pani Iwono,
  raz jeszcze bardzo Pani dziękuję za perfekcyjną organizację pogrzebu mojej Mamy. Dzięki Pani wsparciu i życzliwym radom
  łatwiej nam przeżyć niełatwe chwile. Podziękowania należą oczywiście także Pani pracownikom. Zachowamy Państwa we wdzięcznej
  pamięci. Jesteście niezawodni!

  13 września 2023 at 20:36
 • Kasia Reply

  Wszystkim ,którzy uczestniczli w ostatniej drodzie mojego brata Krzysztofa serdecznie dziękuję. Szczególne podziękowania składam na ręce właścicielki Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego za pełen profesjonalizm Panów obsługujących ceremonię.

  27 czerwca 2023 at 13:30
 • Ziemowit Reply

  Warmiński Zakład Pogrzebowy jest wysoce profesjonalnym i godnym polecenia zakładem pogrzebowym. Profesjonalna i kulturalna obsługa wszystkich czynności związanych z przygotowaniem i przeprowadzeniem pogrzebu najbliższych. Zakład oferuje usługi na najwyższym poziomie, jest godny zaufania i z pełną empatią realizuje wszystkie czynności w tym najtrudniejszym okresie dla tych którzy żegnają zmarłego.

  20 marca 2023 at 15:18
 • Stefania Reply

  Profesjonalnie i godnie przygotowana uroczystość mojej kochanej Cioci . Serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom za ich wsparcie i godne zachowanie.
  Stefania

  16 marca 2023 at 13:29
 • Teresa Reply

  Firma jest bardzo dobra w organizowaniu pogrzebu szybko i sprawnie z wielka pomocą pomaga w załatwianiu formalności. Polecam księdza – jest również sympatyczny i serdeczny.

  27 stycznia 2023 at 20:13
 • Patrycja Reply

  Ogromne podziękowania za profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej naszego taty oraz za pomoc w każdej sprawie. Profesjonalizm, zaangażowanie i olbrzymia empatia.

  12 grudnia 2022 at 18:30
 • Jarosław Reply

  Dziękuję w imieniu swoim i rodziny dla p.Iwony oraz pracownikom za oprawę w uroczystości pogrzebowej mojego brata .
  Jarek

  13 października 2022 at 14:15
 • Ewelina Reply

  W imieniu całej rodziny dziękuję za organizację pogrzebu mojego syna Rafała . Pani Iwonka i wszyscy pracownicy naprawdę bardzo mi pomogli, zarówno w sprawach organizacyjnych , formalnych jak i osobistych . Dziękuję także za piękną ceremonię pogrzebową, przepiękne wieńce i za ogromną życzliwość,
  profesjonalną oprawę uroczystości ,oraz dbałość o najmniejszy szczegół . Chłopcom dziękuję za pomoc w dniu pogrzebu .
  Szczerze polecam .
  Jeszcze raz dziękuję za wszystko.

  10 października 2022 at 15:28
 • Monika Reply

  Dziękuję Zakładowi Pogrzebowemu Warmiński za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mojego wujka.
  Pracownikom za ceremonię pogrzebową wykonaną w profesjonalny i elegancki sposób a Pani Iwonie za załatwienie wszystkich formalności.

  12 sierpnia 2022 at 10:07
 • Monika Reply

  Składam serdeczne podziękowania w imieniu własnym oraz rodziny dla Pani Iwony oraz pracowników Zakładu Pogrzebowego Warmiński za okazaną serdeczność, zaangażowanie i profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowych mojego wujka .
  Tata jest bardzo wdzięczny za pomoc w tych trudnych dla niego chwilach po stracie brata.

  10 sierpnia 2022 at 07:12
 • Marzena Reply

  Dziękujemy serdecznie Pani Iwonie za profesjonalną organizację uroczystości pogrzebowej mojej mamy oraz za ogromne wsparcie w tych trudnych dla nas chwilach.
  Dziękujemy również pracownikom Warmińskiego zakładu pogrzebowego za wspaniałą oprawę ceremonii.

  29 maja 2022 at 10:05
 • Barbara Reply

  Dziękujemy Pani Iwonie i Panom pracującym w firmie Warmiński Zakład Pogrzebowy za profesjonalizm w przygotowaniu pochówku naszego Taty w tak trudnym czasie pandemii. Życzliwość, pomoc i ciepło w stosunku do Rodziny to cechy szczególnie warte podkreślenia.
  Jeszcze raz dziękujemy,

  Jan i Barbara z Rodziną

  31 stycznia 2022 at 20:40
 • Marcin Molenda Reply

  Serdecznie dziękuję za w pełni profesjonalną organizację i obsługę pogrzebu mojej mamy. Szczególnie dziękuję Mariuszowi. Jego pełne powagi i współczucia zachowanie zwróciło uwagę wszystkich uczestników pogrzebu. Osobne słowa uznania dla pracowników Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego za przygotowaną z wielką kulturą ceremonię pogrzebową.

  22 stycznia 2022 at 12:47
 • Mateusz Reply

  Dziękujemy za profesjonalizm, dobry kontakt, błyskawiczną reakcję na nasze potrzeby. Wszystko z zachowaniem odpowiednich standardów dla tego typu działań.

  8 listopada 2021 at 14:29
 • Anna Stelcner Reply

  Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Iwonie i jej Pracownikom za wspaniałą organizację przewozu mojego taty z Niemiec do Polski.
  Dziękujemy także za piękną ceremonię pogrzebową, przepiękne wieńce i za ogromną życzliwość.
  Anna Stelcner z rodziną

  2 listopada 2021 at 19:57
 • Krystyna Z Reply

  W imieniu własnym i rodziny serdecznie dziękuję za profesjonalne przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej.
  Pani Iwonie Skoniecznej i całemu Zespołowi Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego dziękuję za zrealizowanie wszystkich ustaleń, za dyspozycyjność, życzliwość, cierpliwość i wsparcie w bardzo trudnych chwilach..
  Jesteście Państwo mistrzami w swoim fachu godnymi najwyższej oceny.
  Dziękuję z całego serca.
  Krystyna Z.

  31 października 2021 at 09:35
 • Elwira Reply

  W imieniu całej rodziny serdecznie dziękuję Warmińskiemu Zakładowi Pogrzebowemu w Biskupcu za profesjonalizm przy organizacji i obsłudze pogrzebu naszej
  Mamy Edyty K., w szczególności – P. Ballarynowi – za wyjątkową życzliwość
  Dziękujemy za piękną, spokojną ceremonię.

  7 października 2021 at 21:42
 • Kasia i Michal Reply

  Mistrzostwo Świata!!!Korzystamy z usług firmy od ponad 20 lat,zawsze na najwyższym poziomie oprawa i pomoc w przygotowaniu uroczystości.Mega doradztwo w trudnych chwilach i pomoc przy załatwieniu praktycznie wszystkiego,mega znajomość ze wszelkimi organami kościelnymi itp.Szefowa służy pomocą i sercem we wszystkim.Panowie którzy tam pracują ponad dekadę stają na wysokości zadania i zachowują się jak rodzina.Polecamy w trudnych chwilach zaufać tej firmie.

  6 października 2021 at 20:25
 • Agnieszka Reply

  W imieniu całej rodziny składam serdeczne podziękowania dla wszystkich Pracowników Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego za profesjonalne przygotowanie ceremonii pogrzebowej mojego zmarłego Męża. Od samego początku spotkałam się z wielką życzliwością i ogromnym zrozumieniem. Wszystko, co zostało ze mną ustalone Zakład Pogrzebowy wypełnił. Z usług Zakładu nasza rodzina korzystała trzeci raz i nigdy się nie zawiodła. Z całego serca polecam.

  Agnieszka

  22 lipca 2021 at 20:51
 • Waldek Reply

  W imieniu całej rodziny składam serdeczne podziękowanie za organizację pogrzebu naszej ukochanej mamy, babci i prababci. Jesteśmy wdzięczni za profesjonalną i całkowicie kompleksową obsługę od A do Z Pani Iwonie i wszystkim pracownikom Zakładu. Dziękuję za piękną i spokojną, bez pośpiechu ceremonię pogrzebową oraz za piękne wieńce.

  18 lipca 2021 at 21:56
 • Bogdan T Reply

  W imieniu całej Rodziny składam serdeczne podziękowanie za profesjonalizm, doradztwo i zaangażowanie. Dziękuję za to, że pogrzeb był perfekcyjnie przygotowany i zgodny z wszystkimi ustaleniami. Dziękuję za piękną oprawę ceremonii a przede wszystkim brak pośpiechu i piękny wieniec.

  31 maja 2021 at 15:09
 • Sylwia Reply

  Podziękowania za życzliwą obsługę przy pożegnaniu mojej mamy. Uroczystość pogrzebowa zorganizowana była profesjonalnie. Polecam i jeszcze raz dziękuję.

  19 maja 2021 at 15:05
 • Magdalena Załuska, Joanna Bukowska Reply

  W imieniu całej rodziny serdeczne podziękowania dla Państwa Zakładu Pogrzebowego, za dużą wyrozumiałość oraz za profesjonalną i życzliwą obsługę uroczystości pogrzebowej naszego Taty. Z wyrazami szacunku.

  19 maja 2021 at 13:28
 • Anna Reply

  Serdeczne podziękowania za piękną uroczystość pełen profesjonalizm .

  7 maja 2021 at 20:12
 • Krzysztof Reply

  W tak trudnym czasie dla całej rodziny otrzymaliśmy wsparcie i profesjonalną pomoc w organizacji uroczystości pogrzebowych za które dziękuje z całego serca

  Profesjonalizm 100%

  Krzysztof Bera

  7 maja 2021 at 20:00
 • Sabina Reply

  Nie potrafię wyrazić bólu po śmierci obojga Rodziców, ale jestem niezmiernie wdzięczna za pomoc w pełnej i fachowej organizacji uroczystości pogrzebowej. O nic nie musiałam się martwić, gdyż obsługa była profesjonalna, w pełni kompleksowa i wyrozumiała.
  Ostatnie pożegnanie, jedyne, które zapada w pamięć na zawsze.
  Dziękuję Wam, że byliście z nami w tak trudnym dla nas czasie.

  3 kwietnia 2021 at 18:48
 • administrator Reply

  Czeslaw Rachubka
  Profesjonalne przygotowanie i podejscie do rodziny. Dziękujemy
  Komentarz zamieszczony w serwisie internetowym google maps
  https://goo.gl/maps/2TGasnrrMrmeauiD8

  25 marca 2021 at 19:24
 • administrator Reply

  Wladyslaw Jakubowiak
  Serdeczne podziękowania dla zakładu pogrzebowego w dniu dzisiejszym bardzo szybko i solidnie panowie z firmy się postarali
  Komentarz zamieszczony w serwisie internetowym google maps
  https://goo.gl/maps/RMiNDEvzR2CdR17v6

  20 marca 2021 at 09:24
 • Paula Bąkowska Reply

  Bardzo dziękujemy Warmińskiemu zakładowi ze organizację i wsparcie podczas pożegnania naszego Taty. Mimo pandemii udało się nam otrzymać godne pożegnanie z Tatą za co jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni. Również za pomoc i całą obsługę.
  Polecamy.

  18 marca 2021 at 09:00
 • Małgorzata Reply

  Z całego serca pragnę podziękować Pani Iwonie Skoniecznej i jej Pracownikom za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mojego męża .
  Mąż odszedł w tym okropnym czasie pandemii . Mimo , że przebywałam na kwarantannie i nie mogłam osobiście zająć się pogrzebem , Pani Iwona miała dla mnie wiele empatii i z całym profesjonalizmem zorganizowała tę uroczystość. Wszystko odbyło się tak jak tego oczekiwałam.
  W imieniu własnym jak też rodziców męża serdecznie dziękuję wszystkim , którzy brali udział w tych trudnych dla nas chwilach.
  Dziękujemy .
  Małgorzata Sawicka 21 grudnia 2020 r.

  3 stycznia 2021 at 10:18
 • Marek Bieniecki Reply

  Pragniemy Całą Rodziną Podziękować Pani Iwonie Skoniecznej i wszystkim pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego, za pomoc, serce i wielkie zaangażowanie w wykonywaną pracę . Uroczystość pogrzebowa naszej Mamy została zorganizowana i przeprowadzona bardzo skrupulatnie i odpowiedzialne. Poziom usługi pomógł nam wszystkim przetrwać te trudne chwile. Ponadto mogę powiedzieć że był przekaz satelitarny pogrzebu i te osoby, które były zainteresowane z kilku krajów na świecie wypowiadają się o organizacji uroczystości w samych superlatywach. DZIĘKUJEMY. Marek Bieniecki

  19 grudnia 2020 at 12:48
 • EWA Reply

  Profesjonalna obsługa uroczystości pogrzebowych. Korzystałam po raz trzeci i nie zawiodłam się. Polecam.

  14 grudnia 2020 at 17:09
 • Joanna Reply

  W imieniu całej rodziny serdecznie dziękuję za profesjonalną pomoc przy organizacji pogrzebu naszego Taty i Dziadka. Szczególne podziękowania składam Pani Iwonie, której pomoc okazała się nieoceniona w tych trudnych chwilach. Mogliśmy liczyć na rzetelne informacje i wsparcie. Pracownicy zakładu wykazali się profesjonalizmem i cierpliwością, których tak bardzo potrzebowaliśmy. Uroczystość przygotowana była bardzo dobrze. Bardzo dziękujemy.

  4 grudnia 2020 at 17:43
 • Joanna Reply

  Pani Iwonie i całemu zespołowi domu pogrzebowego Warmiński chciałabym serdecznie podziękować za zorganizowanie pożegnania mojego taty. Odejście bliskiej osoby jest trudnym czasem dla rodziny ale dzięki Państwa pomocy i okazywanej empatii przejście przez ten czas jest znacznie łatwiejsze. Jesteście Państwo wyjątkowi i za to Wam z serca dziękuje.

  17 listopada 2020 at 08:30
 • Joanna Reply

  Pani Iwonie i pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego dziękuję za profesjonalną pomoc w przygotowaniu uroczystości pogrzebowych. Fachowe doradztwo, cierpliwość i życzliwość. Miłym zaskoczeniem na koniec ceremonii były czerwone róże, które rozdawane były przez pracowników żałobnikom by ci mogli pożegnać się ze zmarłym.
  Joanna.O.

  6 listopada 2020 at 15:56
 • Maria Reply

  Pani Iwonie Skoniecznej , wszystkim Pracownikom Warmińskiego Przedsiębiorstwa Pogrzebowego ,którzy brali udział w przygotowaniu uroczystości pogrzebowych mojego męża za empatię i profesjonalizm dziękuje Maria Dziejowska z rodziną

  15 października 2020 at 12:48
 • Marcin Reply

  Profesjonalne podejście do sytuacji, pomoc i wyrozumiałości w dopełnieniu formalności. Potrzebujemy takich ludzi. Na których można w takich chwilach liczyć.
  Podziękowania moje i całej rodziny Marcin Rz.

  30 września 2020 at 13:10
 • Magda Kaźmierczak Reply

  W imieniu rodziny Dębowskich chciałabym bardzo podziękować Pani Iwonie oraz pracownikom zakładu za profesjonalne podejście do pochówku.Począwszy od transportu bliskiej nam osoby aż do pożegnania, Panowie bardzo życzliwi ,służący pomocą,obsługa i kontakt Pani Iwony profesjonalny,piękny kosz żywych kwiatów kolorystycznie dobrany tak jak prosiliśmy,jednym słowem pełen profesjonalizm.Polecamy Państwa zakład.Szczególne podziękowania dla Pana kierowcy.

  21 lipca 2020 at 22:29
 • Monika Reply

  Niedawno umarł mi Tata. Nie miałam pojęcia jak wszystko ogarnąć. Mój pierwszy pogrzeb…. Tragedia…
  Dziękuję z całego serca za profesjonalną ceremonię pogrzebową. Pani Iwonko I Panie Mariuszu jesteście ludźmi o wielkim sercu godni polecenia innym ludziom, którzy znajdą się w tak ciężkiej sytuacji po raz pierwszy w życiu. Szczerze polecam
  Monika z rodziną

  20 lipca 2020 at 21:04
 • Jacek Reply

  Dziękuję w imieniu całej rodziny za profesjonalną pomoc w przygotowaniu uroczystości pogrzebowych mojego taty. Wszystkie nasze życzenia dotyczące ostatniego pożegnania , nawet te z ostatniej chwili, zostały spełnione z pełnym szacunkiem dla nas i osoby zmarłej.
  Jacek

  20 lipca 2020 at 17:34
 • Grażyna Reply

  W imieniu rodziny Godków chciałabym złożyć podziękowania za profesjonalną i życzliwą obsługę uroczystości pogrzebowych. Był to już czwarty pochówek w naszej rodzinie, organizowany przez Warmiński Zakład Pogrzebowy. Za każdym razem spotkaliśmy się z fachową obsługą, taktem, pomocą i zrozumieniem w tych trudnych dla nas chwilach.

  20 lipca 2020 at 11:42
 • Teresa Reply

  Podziękowania za profesjonalną i niezwykle życzliwą obsługę przy pożegnaniu ukochanej osoby dziękuje rodzina Jarosława Dębowskiego. Polecam innym.

  3 lipca 2020 at 18:35
 • Małgorzata Reply

  Zamawiałam kwiaty na pogrzeb przez telefon. Pani bardzo miła i pomocna. Wiązanka czekała w kościele i była bardzo ładna. Serdecznie polecam.

  27 kwietnia 2020 at 15:57
 • Andrzej Reply

  Wszystkie sprawy administracyjne, jak i sama roczystość przeprowadzona została profesjonalnie i z wielkim szacunkiem. Składam podziękowania, tym bardziej że cała ceremonia przeprowadzona w czasie największych obostrzeń związanych z pandemią Covid-19. Polecam wszystkim. Andrzej z rodziną.

  27 kwietnia 2020 at 15:10
 • Grazyna Reply

  Pragnę serdecznie podziękować Pani Iwonie Skoniecznej za organizację pogrzebu mojej Mamy. Od pierwszego kontaktu w Zakładzie Pogrzebowym czułam się zaopiekowana. Empatnia właścicielki oraz cała organizacja uroczystości była na bardzo wysokim poziomie. Dziekuję także panom z Zakładu, którzy byli obecni podczas pogrzebu i sprawnie ale nie rzucąjac się w oczy obsługiwali tą smutną uroczystość. Z serca dziekuję Grażyna z rodziną.

  23 marca 2020 at 06:20
 • Mieczysława Reply

  PODZIĘKOWANIE
  Dziękuję Warmińskiemu Zakładowi Pogrzebowemu za profesjonalne zorganizowanie ceremonii pogrzebowej mojego męża Śp. Michała Czapskiego.
  Żona

  30 stycznia 2020 at 20:27
 • administrator Reply

  Podziękowanie
  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 20.12.2019 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego za godne odprowadzenie i pochowanie naszej kochanej Mamy, Babci i Prababci ś. + p. Krystyny Kopczyńskiej serdeczne podziękowania składają dzieci z rodzinami.
  https://www.pozegnania.net/podziekowanie/56177712

  31 grudnia 2019 at 19:45
 • Paweł Reply

  Kompleksowa i bardzo dobrze zorganizowana obsługa. Przyjmująca w biurze zlecenie pani wykazała się znakomitą operatywnością i radą przy organizowaniu uroczystości za co jeszcze raz dziękuję. Uroczystość odbyła się wg wspólnego planu, a panowie z bezpośredniej obsługi sprawnie i uroczyście zajęli się pogrzebem.
  Paweł z rodziną.

  30 grudnia 2019 at 22:01
 • Marta Reply

  Pełen profesjonalizm oraz kompleksowa obsługa ceremonii pogrzebowej. Piękna oprawa uroczystości oraz niezwykła dbałość o detale. Pełen szacunek zarówno dla osoby zmarłej jak i pogrążonej w żalu rodziny.

  Podziękowania dla wszystkich Pracowników Zakładu Pogrzebowego za zorganizowanie pogrzebu Teścia,

  Marta z rodziną

  22 listopada 2019 at 05:29
 • Stanisława Reply

  Bardzo dziękujemy za Mszę w intencji zmarłych.
  Stanisława z rodziną z Biskupca.

  7 listopada 2019 at 15:41
 • Stefania Reply

  Uroczystość przeprowadzona została z wielkim szacunkiem. Wszystkie nasze życzenia spełnione. Dziękuję w imieniu całej rodziny Olędzkich.

  25 września 2019 at 10:31
 • admin Reply

  Profesjonalna obsługa, firma godna polecenia.
  Darek
  Komentarz zamieszczony na portalu: http://www.uslugipogrzebowe.com.pl
  https://zpwarminski.uslugipogrzebowe.com.pl/#comment-328

  8 lipca 2019 at 20:52
 • admin Reply

  Jest to firma z Olsztyna na którą zarówno ja jak i członkowie mojej rodziny zawsze mogli liczyć,
  polecamy – Anna
  Komentarz zamieszczony na portalu: http://www.uslugipogrzebowe.com.pl
  https://zpwarminski.uslugipogrzebowe.com.pl/#comment-328

  8 lipca 2019 at 20:51
 • admin Reply

  Dziękuję Warmińskiemu Zakładowi Pogrzebowemu za zorganizowanie uroczystości pogrzebowych mojego męża Antoniego. Pochowałam kilka lat temu rodziców ale nigdy nie spotkałam się z przypadkiem, że w trakcie ceremonii pogrzebowej ktoś z zakładu pogrzebowego pytał mnie czy wszystko jest OK. W tym przypadku było inaczej. Już w kaplicy jeden z pracowników podszedł do mnie pytając czy jestem zadowolona z ubrania męża i czy wszystko jest w porządku. w trakcie całej ceremonii wszystkie życzenia rodziny zostały spełnione (łącznie z trasą przejazdu konduktu). Te drobne gesty są dowodem pełnego profesjonalizmu i wielkiej empatii. Za pełen profesjonalizm, dbanie o wszelkie szczegóły a przy tym ciepło i życzliwość, serdecznie Dziękuję. Z całą odpowiedzialnością polecać będę każdemu usługi świadczone przez Państwa Firmę – Barbara Orłowska
  Komentarz zamieszczony na portalu: http://www.uslugipogrzebowe.com.pl
  https://zpwarminski.uslugipogrzebowe.com.pl/#comment-328

  8 lipca 2019 at 20:49
 • Jola Reply

  Dziękuję za profesjonalne przygotowanie uroczystosci pogrzebowej mojego taty w tak trudnym i bolesnym czasie dla mnie i mojej rodziny.
  Córka

  5 maja 2019 at 21:02
 • Iwona Jarguz Reply

  Za godną oprawę uroczystości pogrzebowej naszego Taty i Dziadka Alojzego Jarguza, składam Firmie podziękowanie od siebie i całej naszej rodziny. Bardzo dziękuję za wsparcie i zajęcie się najbardziej skomplikowanymi kwestiami podczas trudnych dla mnie chwil oraz dodatkowe dyskretne acz jak ważne dodatki podkreślające osobę Taty, kwiaty swieże i piękne, trąbka, muzyka o piłce nożnej płynaca dyskretnie. Panowie z Firmy zajmujący się całą obsługą ceremonii bardzo dyskretni. Bedę rekomendować Warmiński Zakład Pogrzebowy w Olsztynie. Jestem niezmiernie wdzięczna za pełen profesjonalizm, pełen Szacunku dla Zmarłego i Rodziny oraz Uczestników pogrzebu. Dziękuje raz jeszcze za Państwa wyczucie, kulturę i zrozumienie powagi bólu.

  Z poważaniem
  Iwona Jarguz

  2 maja 2019 at 12:49
 • Danuta Reply

  Podziękowanie
  Serdecznie dziękuję wszystkim Pracownikom Warmińskiemu Zakładowi Pogrzebowemu za profesjonalizm w pochówku mojej mamy Marii Lewandowicz. Już od pierwszego kontaktu od chwili śmierci mamy, daliście się poznać jako ludzie serdeczni, z sercem i szacunkiem dla zmarłej i jej rodziny. Wszystkie nasze oczekiwania względem przygotowania i całej ceremonii pogrzebowej zostały przez Was uwzględnione i w pełni zrealizowane, co pozostawiło, mimo wszystko dobre wspomnienia z tych trudnych chwil.
  Danuta Matczyńska
  marzec 2019

  11 kwietnia 2019 at 12:26
 • Jacek Reply

  Dziękuję za sprawną, profesjonalną pomoc w tak trudnym i bolesnym czasie dla mnie i mojej rodziny, po śmierci mojej mamy Wandy.
  Przygotowanie pochówku, jak też całej ceremonii pogrzebowej przeprowadzono godnie, spełniając nasze oczekiwania oraz możliwości.
  Szczególne wyrazy wdzięczności dla Pani Iwony Skoniecznej.
  marzec, 2019 r.

  16 marca 2019 at 00:41
 • admin Reply

  Podziękowanie
  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 15.02.2019 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Serdecznie dziękujemy Wszystkim wspaniałym Ludziom, których spotkaliśmy w trakcie naszej drogi żegnania się z Waldkiem Klinkiem. Dziękujemy lekarzom, pielęgniarkom z Oddziału Chrurgii Onkologicznej w MSWIA. Opiekunkom, które jak Anioły były przy nas w ostatnich dniach. Dziękujemy Hospicjum Domowemu „Palium” za wielkie wsparcie i pomoc. Dziękujemy Przyjaciołom i Sąsiadom z Łupstycha za serce, które nam okazali. Dziękujemy Ks. Henrykowi Błaszczykowi za piękną uroczystość. Firmie ” Warmiński Zakład Pogrzebowy” za wspaniałą oprawę ostatniej drogi Waldka. Paulina z Rodziną.

  19 lutego 2019 at 21:19
 • admin Reply

  Podziękowanie
  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 11.02.2019 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Podziękowanie. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w tych bolesnych dla nas dniach dzielili z nami smutek i żal, okazali serce i życzliwość, rodzinie, przyjaciołom, znajomym i sąsiadom, pracownikom i emerytom KM Państwowej Straży Pożarnej i Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, wszystkim, którzy wzięli udział w uroczystości pogrzebowej ś+p Marianny Krystyny Wiśnickiej oraz Firmie „Warmiński Zakład Pogrzebowy” za profesjonalizm, życzliwość i kulturę w organizacji uroczystości pogrzebowej składają Córki i Synowie z rodzinami.

  19 lutego 2019 at 21:16
 • admin Reply

  Podziękowanie
  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 18.01.2019 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego, którzy godnie odprowadzili i pochowali naszą Mamę i Babcię, oraz wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dążyli z pomocą, dzielili z nami smutek i żal i uczestniczyli w ostatniej drodze ś+p Józefy Mazur serdeczne podziękowania składa Rodzina

  19 lutego 2019 at 21:07
 • admin Reply

  Podziękowanie
  Opublikowano w Drobniak dnia 20.10.2018 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Rodzinie, przyjaciołom i znajomym którzy uczestniczyli w ostatniej drodze naszego kochanego Męża i Taty ś+p Władysława Ryśnik Serdecznie dziękuje rodzina. Osobne słowa uznania dla pracowników Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego za przygotowaną z wielką kulturą ceremonię pogrzebową.

  17 listopada 2018 at 10:57
 • Maria Reply

  Najserdeczniejsze podziękowania dla całego personelu Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej mojego Taty Bronisława.
  Gorąco polecamy i w imieniu rodziny dziękujemy. Wdzięczna Córka Maria.

  30 października 2018 at 11:19
 • Hanna Fidrych Reply

  Bardzo dziękuję Warmińskiemu Zakładowi Pogrzebowemu za życzliwość i profesjonalną pomoc w organizacji uroczystości pogrzebowej. Obsługa perfekcyjna i na najwyższym poziomie.
  Serdecznie dziękuję.
  Hanna Fidrych

  27 lipca 2018 at 10:15
 • Elżbieta Reply

  Serdecznie dziękuję pracownikom
  Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego za wszelką pomoc ,życzliwość i zaangażowanie
  w zorganizowaniu uroczystości pogrzebowej mojego brata ś.p.Krzysztofa Gibowskiego.
  Usługi Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego mogę z pełną odpowiedzialnością
  zarekomendować rodzinom i bliskim, pogrążonym w żałobie.
  Godne polecenia są starannie i ze smakiem wykonane kompozycje florystyczne.

  Elżbieta

  17 lipca 2018 at 14:35
 • Małgorzata Reply

  Serdecznie dziękuję Pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego w Biskupcu za zorganizowanie ceremonii pożegnalnej mojej zmarłej mamy.
  Wyrażam słowa uznania za ogromny profesjonalizm, życzliwość oraz taktowne i pełne szacunku dla Zmarłej i Uczestników zachowanie Pracowników.
  Z pełnym przekonaniem polecam Waszą Firmę każdemu, kto znajdzie się w tak trudnej chwili.
  Pozostająca z wdzięcznością Małgorzata Przeradzka.

  12 lipca 2018 at 11:07
 • Mariola Reply

  W trudnych chwilach bardzo pomocny był Warmiński Zakład Pogrzebowy. Tak jak wszystko ustalone – tak zrobione. Polecamy usługi tej firmy.

  4 czerwca 2018 at 18:26
 • Andrzej Reply

  Serdeczne podziekowanie dla Warminskiego Zakladu Pogrzebowego za profesjonalna obsluge uroczystosci pogrzebowej mojej zmarlej mamy Stanislawy Kramarczyk.
  Kultura i profesja to ogromne zalety Warminskiego Zakladu Pogrzebowego w Olsztynie,goraco polecam. W imieniu rodziny bardzo dziekuje!

  11 maja 2018 at 13:02
 • Zygmunt Reply

  Gorące podziękowania dla pracowników Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego za godną oprawę ostatniej drogi mojej mamy Teresy Piotrowicz.

  7 maja 2018 at 20:13
 • Małgorzata Reply

  Pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego w Olsztynie chcę złożyć serdeczne podziękowania za profesjonalizm i pełne empatii zaangażowanie przy organizacji uroczystości pogrzebowej. Serdecznie dziękuję również za oprawę i godne odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku naszego ukochanego Taty Romana Kowalewskiego.
  W naszej ocenie Warmiński Zakład Pogrzebowy w najwyższym stopniu jest firmą godną polecenia przy organizacji uroczystości żałobnych.

  7 kwietnia 2018 at 21:27
 • Marianna Reply

  Najserdeczniejsze podziękowania WSZYSTKIM PRACOWNIKOM Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego za staranną i profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowej mojego męża Wiesława w dniu 9 marca b.r. .Szczególne podziękowania za ogromne profesjonalne wsparcie udzielone w momencie kiedy zgłaszamy się w sprawach z którymi do tej pory nie dane było nam sie zetknąć.Spokój i rzeczowe pokierowanie nieocenione. Wszystko przebiegało bez zarzutu . Dziękuję mocno Marianna.

  27 marca 2018 at 16:53
 • Teresa Reply

  Podziękowanie.Serdeczne podziękowania dla Wszystkich Pracowników Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego za staranną i profesjonalną obsługę ceremonii Pogrzebowej Mojego Męża Stanisława w dniu 10 marca 2018r wdzięczna żona Teresa.

  18 marca 2018 at 09:21
 • Krystyna Reply

  Słowa uznania i podziękowania dla pracowników Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego za przygotowaną z wielką kulturą ceremonię pogrzebową .,mojej teściowej Wandzie Jaroszewicz.Serdeczne podziękowania.To nie pierwszy profesjonalny pogrzeb przygotowany przez tę Firmę – z pełną odpowiedzialnością Polecam

  21 lutego 2018 at 21:44
 • admin Reply

  Podziękowanie
  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 09.02.2018 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Rodzinie, przyjaciołom i znajomym którzy uczestniczyli w ostatniej drodze naszej kochanej Mamy i Babci ś+p Haliny Piotrowskiej Serdecznie dziękuje córka. Osobne słowa uznania dla pracowników Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego za przygotowaną z wielką kulturą ceremonię pogrzebową .
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/52862021

  19 lutego 2018 at 11:40
 • Alina Lipowska Reply

  1. lutego br. w Gietrzwałdzie odbyła się uroczystość pogrzebowa naszej drogiej Mamy i Babci.
  Serdecznie dziękujemy pracownikom Zakładu za organizację pogrzebu, za cenne rady, sugestie,
  piękne wiązanki.
  Z całą pewnością możemy polecić usługi Warmińskiego zakładu pogrzebowego.
  Jeszcze raz dziękujemy za profesjonalizm i życzliwość.
  Rodzina.

  5 lutego 2018 at 09:17
 • Krystian Reply

  Wyrazy wdzięczności i serdeczne podziękowania dla pracowników Warmińskiego Zakładu Pogrzegowego w Biskupcu za pomoc i profesjonalną organizację uroczystości pożegnania babci, mamy. Dziękujemy za wsparcie i możemy szczerze polecić Państwa usługi.
  -rodzina Wawryszewicz

  24 grudnia 2017 at 16:14
 • Rita Reply

  Serdeczne podziękowania za organizację ostatniej drogi mojej Mamy, Śp. Thekli M.
  Dziękuję za pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pogrzebem i organizację ceremonii pożegnalnej. Wszystko zostało wykonane z należytą starannością i troską o szczegóły całej ceremonii. Na uznanie zasługują przepiękne wieńce i róże rozdawane uczestnikom pogrzebu na cmentarzu. Dziękuję za profesjonalizm i wielki takt.
  Polecamy tę firmę z pełną świadomością i odpowiedzialnością każdemu, kto chce godnie pożegnać swoich bliskich.

  26 listopada 2017 at 17:03
 • admin Reply

  Podziękowanie
  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 18.10.2017

  Rodzinie, przyjaciołom, sąsiadom i znajomym którzy okazali nam dużo serca i życzliwości w czasie żałoby, oraz uczestniczyli w ostatniej drodze ś+p Andrzeja Górskiego. Serdecznie dziękuje żona i synowie
  Osobne słowa uznania dla pracowników Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego za przygotowaną z wielką kulturą ceremonię pogrzebową.
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/51367416

  7 listopada 2017 at 21:13
 • Krystyna Reply

  Serdeczne podziękowani za organizację Ceremonii pogrzebowej mojej Mamy Janiny Brzostek w sierpniu br. Z wyrazami szacunku dla Pani Iwony za dokładne przedstawienie oferty mimo późnych godzin nocnych a później za cierpliwość i pomoc przy ostatecznych decyzjach dot.ceremonii. Uroczystość zorganizowana z wielką kulturą i profesjonalizmem , zgodnie z ustaleniami . Polecę Waszą Firmę każdemu kto będzie w takiej potrzebie .
  Z wyrazami szacunku Krystyna z Rodziną

  25 października 2017 at 19:25
 • Regina Trzebiatowski Reply

  Wyrażamy słowa najwyższego uznania za organizację, przebieg i kulturę usług świadczonych podczas ostatniej drogi naszej Śp.Leokadii Witak, której pogrzeb odbył się 16 września 2017 roku.

  W imieniu swoim oraz Rodziny serdecznie dziekuję za pomoc oraz porady pani Iwony, która okazała serdeczność, zrozumienie, wielką cierpliwość i służyła pomocą dotyczącą wszelkich formalności w tym trudnym dla Nas momencie. Cała ,,procedura” oraz wszystkie formalności zostały dopięte na ostatni guzik bez jakichkolwiek problemów. Uroczystość również zorganizowana zgodnie z ustaleniami, bardzo duża pomoc ze strony Wszystkich pracowników.

  Podziękowanie również dla Panów obecnych przy ceremonii pogrzebowej za okazany szacunek i godność dla zmarłej.

  Podsumowując na 100% mogę polecić usługi Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego w Olsztynie
  wszystkim, którzy znajdą się w tak smutnych i trudnych chwilach życia.

  Z wyrazami Szacunku

  Regina Trzebiatowska z Rodzina

  22 września 2017 at 16:39
 • Michał Reply

  Pragniemy serdecznie podziękować Warmińskiemu Zakładowi Pogrzebowemu za zorganizowanie ceremonii pogrzebowej śp. Leokadii Barbary Boniewskiej w dniu 14 września 2017 roku w Biskupcu. Wyrażamy słowa uznania za profesjonalizm dla pana Mirosława Ballaryna oraz taktowne i pełne szacunku dla Zmarłej i Uczestników zachowanie Pracowników. Pozostająca z wdzięcznością – Rodzina.

  15 września 2017 at 21:14
 • Ludmiła Czechowska Reply

  Pragnę serdecznie podziękować za ogromny profesjonalizm, zaangażowanie, życzliwość i uczciwość Zakładowi Pogrzebowemu . Wielki ukłon składam w stronę pani Iwony, która okazała serdeczność, zrozumienie, wielką cierpliwość i służyła pomocą dotyczącą wszelkich formalności o każdej porze.Pogrzeb brata odbył się 25 sierpnia 2017 Podziękowanie również dla Panów obecnych przy ceremonii pogrzebowej za okazany szacunek i godność dla zmarłego.Dziękuję i polecam.

  13 września 2017 at 07:54
 • Halina Reply

  Wyrazy wdzięczności dla Pani Iwony i wszystkich pracowników Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego w Olsztynie za wsparcie, pomoc i profesjonalną organizację uroczystości pogrzebowej mojego Taty ś+p Mariana Orzoł składa córka z rodziną. Z czystym sumieniem polecam usługi Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego.

  13 sierpnia 2017 at 19:12
 • Asia Reply

  Serdecznie dziękujemy wraz z bratem za pomoc oraz porady w tym trudnym dla Nas momencie. Cała ,,procedura” oraz wszystkie formalności zostały dopięte na ostatni guzik bez jakichkolwiek problemów. Bardzo dobra organizacja, bez zbędnych formalności i pisząc kolokwialnie tzw.ciąganiny, fachowość w 100%, która jest jak najbardziej potrzebna przy takich okolicznościach. Uroczystość również zorganizowana zgodnie z ustaleniami, bardzo duża pomoc ze strony Wszystkich pracowników WZP. Dziękujemy za ceremonię oraz całą oprawę i raz jeszcze serdecznie dziękujemy. Asia i Marcin

  9 sierpnia 2017 at 14:08
 • admin Reply

  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 04.08.2017 (Ukazuje się w Olsztyn)
  Wyrazy wdzięczności pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego (dawniejszego „MARKET”-u) za wszechstronną pomoc w organizacji uroczystości pogrzebowej i godne odprowadzenie na miejsce spoczynku mojej Kochanej Córki ś+p Patrycji Galińskiej składa Mama z rodziną
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/50844061

  5 sierpnia 2017 at 09:30
 • admin Reply

  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 01.08.2017
  Rodzinie, przyjaciołom, sąsiadom i znajomym, którzy okazali nam dużo serca i życzliwości w czasie żałoby oraz uczestniczyli w ostatniej drodze ś+p Julii Ilkiewicz. Serdecznie dziękują synowie z rodzinami. Osobne słowa uznania dla pracowników Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego za przygotowaną z wielką kulturą ceremonię pogrzebową.
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/50823388

  5 sierpnia 2017 at 09:27
 • Bogusława Reply

  Składamy serdeczne podziękowania Panu Ballarynowi i wszystkim pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego w Biskupcu, za okazaną życzliwość, spokój, wyrozumiałość i troskę, a jednocześnie fachowość i znajomość przepisów w tak trudnym dla nas okresie, kiedy żegnaliśmy naszego tatę Antoniego Mordasewicza.
  Przygotowanie i przebieg samych ceremonii pogrzebowych dopełniły naszym pragnieniom, by godnie, w pokoju i w atmosferze wzajemnej życzliwości i miłości pożegnać naszego kochanego tatę, dziadka, męża.
  Niech Wam Bóg błogosławi w Waszej szczególnej pracy i waszemu powołaniu.
  Anna, Bogusława i Piotr Mordasewicz

  18 lipca 2017 at 16:54
 • Henryk Reply

  Uroczystość pogrzebowa mojej Mamy zorganizowana zgodnie z przyjętymi założeniami, z poszanowaniem Osoby i chwili, bez niepotrzebnych nikomu „ozdobników”. Pomoc i wyjaśnienia dotyczące obowiązków spoczywających w tak trudnej chwili na członkach rodziny zapewniona.
  Korzystanie z profesjonalnych usług Zakładu jak najbardziej godne polecenia innym.

  19 czerwca 2017 at 06:53
 • Aleksandra Reply

  W imieniu Rodziny i własnym, pragnę podziękować Warmińskiemu Zakładowi Pogrzebowemu za pomoc w zorganizowaniu uroczystości pożegnania mojego Kochanego Taty. Spotkałam się z profesjonalizmem, życzliwością i zrozumieniem, co jest niezwykle ważne w obliczu tak wielkiej tragedii.
  Firma jest na pewno godna polecenia.

  18 czerwca 2017 at 16:35
 • Dariusz Reply

  Dziękuję pracownikom Warminskiego Zakladu Pogrzebowego w Biskupcu za profesjonalną i sprawną organizację pogrzebu mojego taty.
  Dariusz BADURSKI

  21 maja 2017 at 20:30
 • Krzysztof Reply

  Serdecznie dziękuje za bardzo profesjonalną i sprawną organizację pogrzebu mojego kochanego Taty, Jana Jeleńskiego. Pragnę nadmienić, że firma okazała się wsparciem dla Nas podczas tego trudnego czasu. Z takim ciepłem i serdecznością w ogóle dawno się nie spotkałem. Jakość usług wykonana była na najwyższym poziomie.
  W przyszłości na pewno będziemy gorąco polecać Państwa usługi.
  Dziękujemy, Rodzina

  15 maja 2017 at 11:53
 • Elżbieta Reply

  Usługi świadczone przez Państwa możemy polecić wszystkim, którzy chcieliby z szacunkiem pożegnać najbliższą osobę.
  Nasza uroczystość Ś.P. Elżbiety Gaweł była przygotowana wzorowo.
  Dziękujemy za należytą i godną postawę pracowników obsługujących ceremonię.
  Elżbieta z rodziną

  8 maja 2017 at 11:47
 • admin Reply

  Podziękowanie
  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 28.04.2017 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Dziękujemy wszystkim przyjaciołom, sąsiadom i znajomym, którzy byli z nami w trudnych chwilach, okazali serce, życzliwość, dzieląc z nami smutek i żal i uczestniczyli w ostatniej drodze Naszej ukochanej Żony, Mamusi i Babci ś+p Marii Żurawek. Wyrazy najwyższego uznania Warmińskiemu Zakładowi Pogrzebowemu za wsparcie, sprawną i uroczystą organizację ceremonii
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/50095419

  28 kwietnia 2017 at 12:31
 • Magdalena B. Reply

  Wyrażamy słowa najwyższego uznania za organizację, przebieg i kulturę usług świadczonych podczas ostatniej drogi naszej Mamy, Babci i Teściowej, Śp. Leokadii B.
  W imieniu całej rodziny dziękuję za okazane zrozumienie, współczucie i szacunek, taktowną rozmowę, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pogrzebem i przepiękną organizację ceremonii pożegnalnej. Wszystko wykonane z należytą starannością i troską o szczegóły dopełniające wyjątkowej atmosfery całej ceremonii, takie jak przepiękne wieńce czy róże rozdawane uczestnikom pogrzebu na cmentarzu. Pomoc jaką Państwo nam służyliście okazała się nieoceniona – dzięki Państwu ten ważny dzień mogliśmy przeżyć dobrze zarówno pod względem duchowym, jak i doczesnym. Raz jeszcze dziękujemy za profesjonalizm i wielki takt.

  Polecamy tę firmę z pełną świadomością i odpowiedzialnością każdemu, kto chce pięknie pożegnać swoich bliskich.

  26 kwietnia 2017 at 13:40
 • Agata Reply

  Dziękuję bardzo ciepłym i delikatnym paniom z Warmińskiego Zakladu Pogrzebowego , które z ogromnym profesjonalizmem pomogły nam w zorganizowaniu pogrzebu śp. taty Henryka Pliska. Piękny pogrzeb, cudowny wieniec przygotowany przez florystkę, obiad dla rodziny ….
  Gorąco polecam każdemu w tym trudnym czasie.

  2 kwietnia 2017 at 19:24
 • az Reply

  Usługi świadczone przez zakłady pogrzebowe mają bardzo specyficzny i niestety smutny charakter.Trafia do nich klient zazwyczaj zaskoczony sytuacją,zestresowany,wymagający wręcz podpowiedzi i opieki.
  Stwierdzam,że korzystając z usług Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego spotkałem sie z pomocą i reakcjami na najwyższym poziomie.Wszystkie problemy zostały rozwiązane skutecznie i fachowo.Uroczystość pogrzebowa przebiegała bez najmniejszych zakłóceń a personel wywiązał się ze swoich obowiązków wzorowo.
  Dziękuję.

  25 marca 2017 at 15:13
 • Izabela Reply

  Dziękuję bardzo wszystkim pracownikom, którzy pomogli nam w tym bardzo trudnym dla nas czasie. Dziękuję za perfekcyjnie przygotowane pożegnanie naszej cioci Świętej Pamięci Zofii Łozowskiej. Przepiękny pogrzeb, wieńce, dbałość o każdy szczegół. Gorąco polecam każdemu, kto w tym trudnym czasie potrzebuje wsparcia chociażby w załatwieniu wielu formalności. Dziękuje w imieniu całej rodziny.

  6 marca 2017 at 22:56
 • admin Reply

  Podziękowanie
  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 20.01.2017 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Składamy serdeczne podziękowania Rodzinie, przyjaciołom i znajomym którzy dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele życzliwości i uczestniczyli w ostatniej drodze ś+p Alicji Wyskiel. Wyrazy wdzięczności Warmińskiemu Zakładowi Pogrzebowemu za okazaną pomoc i wsparcie składa rodzina
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/48994378

  2 marca 2017 at 18:40
 • Urszula Reply

  Serdeczne podziekowanie Pani Iwonie Skoniecznej i pracownikom Warminskiego Zakładu Pogrzebowego dawniejszego zakładu „MARKET” w Olsztynie za całokształt w organizacji uroczystości pogrzebowej s’+ p Ryszarda Kraszewskiego składa rodzina . Dziekuje również pracownikom tej firmy WZP za perfekcyjna obsługę . Polecam gorąco usługi : Warmiński Zakład Pogrzebowy w Olsztynie Dziękuję i polecam

  10 lutego 2017 at 18:47
 • Mirosław Reply

  Warmiński Zakład Pogrzebowy ,dawniej pod nazwą „Market”, zorganizował już trzy pogrzeby w naszej rodzinie.
  Każda z ceremonii przygotowana została bardzo starannie, z wielkim zaangażowaniem i kulturą.
  Nieoceniona jest pomoc w tak trudnych chwilach po stracie bliskich.
  Mirosław Kurcinowski

  19 stycznia 2017 at 09:12
 • admin Reply

  Podziękowanie
  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 16.12.2016

  Przyjaciołom, znajomym, sąsiadom i współpracownikom za okazanie serca, współczucie oraz uczestnictwo w ostatniej drodze naszego kochanego Męża, Taty, Teścia, Dziadka i Pradziadka ś+p Ryszarda Iwaniszczuka. Oraz pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego dawnego „Marketu” za godną i dyskretną obsługę uroczystości pogrzebowej z całego serca dziękuje rodzina. Msza w rocznicę śmierci odprawiona zostanie 18 grudnia 2016 r. o godz. 12.00 w kościele Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski przy ul. Kromera (garnizonowy).
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/48707974

  16 stycznia 2017 at 08:48
 • admin Reply

  Podziękowanie
  Opublikowano w Drobniak dnia 26.11.2016

  Pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego za profesjonalną, uroczystą i pełną kultury obsługę pogrzebu naszej drogiej ś+p Marii Ejlak serdecznie dziękuje brat z rodziną
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/48557695

  16 stycznia 2017 at 08:38
 • D. Reply

  Pełen profesjonalizm, kulturalna i sprawna obsługa, poziom świadczonych usług zdecydowanie powyżej oczekiwań. Warto polegać na tej firmie w trudnych chwilach.

  29 grudnia 2016 at 16:33
 • admin Reply

  Podziękowanie
  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 28.10.2016 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Serdecznie dziękujemy pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego za okazaną pomoc, fachowość i kulturę przy organizacji pogrzebu naszego Taty i Dziadka ś+p Jana Woźniaka. Dzieci z rodzinami
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/48329563

  28 października 2016 at 10:06
 • Dominika Reply

  Bardzo dziękujemy Warmińskiemu Zakładowi Pogrzebowemu za pełen profesjonalizm, delikatne podejście do rodziny zmarłego, szacunek, wyrozumiałość oraz piękne przygotowanie do pochówku. W tym ciężkim dniu było nam o wiele łatwiej, kiedy patrzyło się, że wszystko wykonywane jest z ogromną starannością.

  15 października 2016 at 22:30
 • admin Reply

  Warmińskiemu Zakładowi Pogrzebowemu : Podziękowanie
  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 14.10.2016 (Ukazuje się w Olsztyn)
  Warmińskiemu Zakładowi Pogrzebowemu za pomoc, okazane serce i takt przy organizacji ostatniej drogi Mojej kochanej Żony ś+p Marii Błockiej z całego serca dziękuje Mąż
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/warminskiemu-zakladowi-pogrzebowemu/48222057

  14 października 2016 at 12:02
 • admin Reply

  Pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego : Podziękowanie
  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 14.10.2016 (Ukazuje się w Olsztyn)
  Pragniemy serdecznie podziękować pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego za godne przygotowanie pogrzebu ś+p Ireny Adamkowskiej. Chcielibyśmy jednocześnie wyrazić uznanie za wysoką jakość świadczonych usług. Mirosław Adamkowski
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/pracownikom-warminskiego-zakladu-pogrzebowego/48222058

  14 października 2016 at 12:01
 • admin Reply

  Podziękowanie
  *Dzisiejsze nowości* Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 30.09.2016 (Ukazuje się w Olsztyn)
  Podziękowanie Z całego serca dziękujemy: Parafii św. Jana Chrzciciela Proboszczowi Wiesławowi Badura, pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego w Biskupcu, Panu Sławomirowi Orgas, Pracownikom PHUP „POMAROL”, Koleżankom, Kolegom, Przyjaciołom, Sąsiadom oraz wszystkim Państwu, którzy oddali ostatnią posługę ś+p Witoldowi Lech serdeczne podziękowania składa Żona, Córka z rodziną, Mamusia i Bracia z rodzinami
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/48118729

  30 września 2016 at 11:07
 • admin Reply

  Warmińskiemu Zakładowi Pogrzebowemu : Podziękowanie
  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 23.09.2016 (Ukazuje się w Olsztyn)
  Warmińskiemu Zakładowi Pogrzebowemu za godną, dyskretną i niezwykle uroczystą oprawę ceremonii pogrzebowej naszej kochanej Mamusi, Córki i Siostry ś+p Agnieszki Galińskiej z całego serca dziękuje rodzina
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/warminskiemu-zakladowi-pogrzebowemu/48064519

  30 września 2016 at 11:03
 • admin Reply

  Warmińskiemu Zakładowi Pogrzebowemu : Podziękowanie
  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 16.09.2016 (Ukazuje się w Olsztyn)
  Warmińskiemu Zakładowi Pogrzebowemu za wszechstronną pomoc przy organizacji pogrzebu i godne odprowadzenie na miejsce spoczynku naszego ś+p Ulricha Halmana serdecznie dziękuje rodzina
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/warminskiemu-zakladowi-pogrzebowemu/48013474

  30 września 2016 at 11:01
 • admin Reply

  Podziękowanie
  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 16.09.2016 (Ukazuje się w Olsztyn)
  Rodzinie, przyjaciołom, sąsiadom i znajomym, którzy okazali nam dużo serca i życzliwości w czasie żałoby oraz uczestniczyli w ostatniej drodze ś+p Janiny Spychalskiej serdecznie dziękuje mąż z córkami. Osobne słowa uznania dla pracowników Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego za przygotowaną z wielką kulturą ceremonię pogrzebową mojej Żony.
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/48013465

  30 września 2016 at 10:58
 • Danuta Reply

  Pracownikom WARMIŃSKIEGO ZAKŁADU POGRZEBOWEGO dawniejszego zakładu „MARKET” w Olsztynie, którzy pomogli nam w organizacji pogrzebu, służąc radą, troską i zrozumieniem oraz w sposób dyskretny i elegancki wykonywali swoje zadania w trakcie ceremonii pogrzebowej naszego Taty ś+p Jerzego Drozdowskiego. Serdecznie dziękuje Danuta Drozdowska z córką.

  29 września 2016 at 12:45
 • Monika Reply

  Wraz z całą rodziną dziękujemy Państwu za przygotowanie pogrzebu dla naszego ojca Mirosława. Wszystko odbyło się właśnie tak jak powinno. Skromnie, elegancko i z pełnym szacunkiem. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wyrozumiałość, spokój i pełną organizację w przygotowaniach oraz w przeprowadzeniu całości pogrzebu w pełnym profesjonalizmie. Dziękujemy , również za dodatkowe akcenty uroczystości , które bardzo pozytywnie nas zaskoczyły. Dziękujemy raz jeszcze.
  Monika, Maria i Tomasz

  2 września 2016 at 10:18
 • joanna Reply

  Czas dla mnie trudny.nagle odeszła moja siostra.Ogromnie dziękuję firmie pogrzebowej która była dla naszej rodziny ogromnym wsparciem w tych trudnych chwilach.Począwszy od pierwszej traumatycznej chwili zabrania kochanej siostry i mamy z domu po ceremonię pogrzebu.Ogromna empatia,profesjonalizm i pomoc w każdej kwesti łacznie z wyborem restauracji na pożegnalny obiad.
  Róże podane osobom uczestniczącym w pogrzebie i refleksyjna grająca w tle muzyka dopełniły całości smutnego dla nas czasu.
  Dziękujemy! że w tych trudnych dla nas chwilach dyskretnie czuwaliście nad nami.

  Tak się składa że już nie pierwszy raz korzystamy z usług Waszej bardzo profesjonalnej firmy.
  Dobrze że jesteście.bo życie toczy się dalej.

  21 sierpnia 2016 at 21:15
 • admin Reply

  Podziękowanie
  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 19.08.2016

  Serdecznie dziękujemy pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego (dawniej Market) za ogromną pomoc i życzliwość przy organizacji pogrzebu naszego kochanego Męża, Taty i Dziadka ś+p Kazimierza Chojnowskiego. Rodzina
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/47785955

  19 sierpnia 2016 at 23:20
 • admin Reply

  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 19.08.2016

  Serdeczne podziękowania rodzinie, przyjaciołom, sąsiadom i znajomym, którzy okazali nam dużo serca i życzliwości w trudnym dla nas czasie oraz uczestniczyli w ostatniej drodze ś+p Iwony Marii Ruta. Serdecznie dziękują córki z rodzinami. Osobne słowa uznania pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego za profesjonalnie przygotowaną ceremonię pogrzebową naszej Mamy.
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/47785954

  19 sierpnia 2016 at 23:17
 • Maria Reply

  W imieniu swoim i mojej całej rodziny dziękujemy za profesjonalną obsługę (niestety )ale pogrzebową. Pełen profesjonalizm, zainteresowanie i doradztwo w takich smutnych chwilach. Polecamy usługi pogrzebowe tego Zakładu wszystkim, których dotyka taka smutna chwila.

  13 sierpnia 2016 at 23:27
 • admin Reply

  Podziękowanie
  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 05.08.2016 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Pracownikom WARMIŃSKIEGO ZAKŁADU POGRZEBOWEGO dawniejszego zakładu „MARKET” w Olsztynie, którzy po raz kolejny pomogli nam w organizacji pogrzebu, służąc radą, troską i zrozumieniem oraz w sposób dyskretny i elegancki wykonywali swoje zadania w trakcie ceremonii pogrzebowej naszej Mamy i Babci ś+p Marii Sapka-Bołoczko. Serdecznie dziękuje Ewa Sapka-Pawliczak z córką.
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/47658371

  7 sierpnia 2016 at 18:57
 • admin Reply

  Pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego : Podziękowanie
  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 15.07.2016 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Wyrazy wdzięczności pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego (dawniej „MARKET”) za wszechstronną pomoc w organizacji uroczystości pogrzebowej ś+p Henryka Szczepkowskiego składa rodzina
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/pracownikom-warminskiego-zakladu-pogrzebowego/47471612

  7 sierpnia 2016 at 18:47
 • JJ Reply

  Pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego w Olsztynie serdeczne podziękowania za zaangażowanie i profesjonalizm przy organizacji uroczystości pogrzebowej, oprawę i godne odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku naszej ukochanej Mamy, Babci i Prababci ś+p Emilii Chądzyńskiej składają Joanna Jurczak i Krzysztof Chądzyński z rodzinami.
  W naszej ocenie Warmiński Zakład Pogrzebowy jest firmą godną polecenia przy organizacji uroczystości żałobnych.

  14 lipca 2016 at 20:35
 • Anna Deptuła Reply

  Dziękujemy Warmińskiemu Zakładowi Pogrzebowemu(dawniej „MARKET”) za profesjonalną obsługę uroczystości pogrzebowej . Wszystko było zorganizowane na najwyższym poziomie, Wasza pomoc i serdeczność w takich trudnych dla rodziny chwilach jest nieoceniona, Serdeczne podziękowania składa żona z dziećmi

  6 lipca 2016 at 09:17
 • admin Reply

  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 01.07.2016 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Z całego serca dziękujemy pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego – dawniejszego „MARKETU” za wszechstronną pomoc przy organizacji pogrzebu oraz uroczyste odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku ś+p Stanisława Dziczek. Rodzina
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/47357679

  5 lipca 2016 at 15:24
 • admin Reply

  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 28.06.2016 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Wyrazy wdzięczności pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego (dawniej „MARKET”) za wszechstronną pomoc w organizacji uroczystości pogrzebowej ś+p Jerzego Nowaka składa rodzina
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/47331812

  5 lipca 2016 at 15:23
 • admin Reply

  Podziękowanie
  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 14.06.2016 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Wszystkim członkom rodziny, przyjaciołom, sąsiadom i znajomym, którzy byli z nami w trudnych chwilach, okazali wiele serca, życzliwości i wsparcia oraz uczestniczyli w drodze na miejsce wiecznego spoczynku naszego kochanego ś+p Grzegorza Smetana. Pracownikom firmy ubezpieczeniowej ALLIANZ oddział w Olsztynie, a w szczególności Pani Elżbiecie Olejnik oraz Warmińskiemu Zakładowi Pogrzebowemu za życzliwość i pomoc w zorganizowaniu pogrzebu. Dziękują rodzice. Msza za duszę Zmarłego odprawiona zostanie 7 lipca 2016 r. o godz. 18.00 w kościele pw. św. Jakuba Apostoła w Stawigudzie.

  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/47196062

  27 czerwca 2016 at 22:47
 • admin Reply

  Podziękowanie
  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 31.05.2016 (Ukazuje się w Olsztyn)

  „Nie umiera Ten, kto trwa w Pamięci żywych” Rodzinie, przyjaciołom, sąsiadom, znajomym, koleżankom i kolegom z pracy, Księdzu Proboszczowi z parafii Stębark, członkom Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej, Warmińskiemu Zakładowi Pogrzebowemu w Olsztynie oraz wszystkim Tym, którzy w tak bolesnych chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości, oraz uczestniczyli w ostatniej drodze ś+p Janiny Lech za okazaną pomoc, współczucie, modlitwę, wieńce i kwiaty, słowa wsparcia i pamięć podziękowania składa Rodzina

  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/47085511

  27 czerwca 2016 at 22:43
 • admin Reply

  Podziękowanie
  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 06.04.2016 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Dziękujemy wszystkim Przyjaciołom i Znajomym w szczególności Koleżankom- pielęgniarkom z byłego Zakładu Pracy MSWiA za współczucie, okazane serce i uczestnictwo w ostatniej drodze naszej kochanej Mamy, Siostry i Babci ś+p Feliksy Biniewicz oraz Warmińskiemu Zakładowi Pogrzebowemu (dawniej „MARKET”) za godną i dyskretną obsługę uroczystości pogrzebowej dziękuje rodzina
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/45629932

  27 czerwca 2016 at 22:33
 • Barbara z Rodziną Reply

  Serdecznie dziękujemy pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego za profesjonalną organizację uroczystej ostatniej drogi naszego Męża, Ojca, Teścia i Dziadka w dniu 10.06.2016 r. Polecamy tę firmę do organizacji pogrzebu.

  13 czerwca 2016 at 12:14
 • Rodzina Lech Reply

  Serdecznie dziękujemy pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego za profesjonalną organizację uroczystej ostatniej drogi naszej Żony, Mamy i Babci Ś.P. Janiny Rozalii Lech. Firma godna polecenia w tych trudnych chwilach.

  4 czerwca 2016 at 21:44
 • G. Janda Reply

  Warmińskiemu Zakładowi Pogrzebowemu, a w szczególności jego właścicielce Pani Iwonie Skoniecznej za pomoc, bardzo dobrą organizację i wielkie serce by doskonale przygotować ceremonię pogrzebową mojego męża Sp. Lecha Janda.
  Dziękują
  żona B. Janda
  syn G. Janda
  i cała rodzina
  P.S. Szczególnie polecamy Trio Muzyczne grające w Bazylice.

  4 maja 2016 at 14:17
 • Mariola Reply

  Dziękuję Warmińskiemu Zakładowi za zorganizowanie uroczystości pogrzebowych mojej Mamy. Firma zorganizowała wszystko profesjonalnie i z klasą . Polecam

  7 kwietnia 2016 at 14:26
 • Katarzyna Reply

  W imieniu rodziny oraz swoim, chciałabym serdecznie podziękować Warmińskiemu Zakładowi Pogrzebowemu za profesjonalne zorganizowanie ceremonii pogrzebowej mojej Mamy śp. Grażyny. Dziękujemy za wsparcie, za życzliwość w tak trudnych dla nas chwilach.

  31 marca 2016 at 16:06
 • admin Reply

  Podziękowanie
  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 18.03.2016 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Wszystkim członkom rodziny, przyjaciołom, sąsiadom i znajomym, którzy byli z nami w trudnych chwilach, okazali wiele serca, życzliwości i uczestniczyli w drodze na miejsce wiecznego spoczynku naszego kochanego ś+p Andrzeja Mielęckiego oraz Warmińskiemu Zakładowi Pogrzebowemu – dawniej „MARKET” za godnie przygotowaną uroczystość pogrzebową dziękują najbliżsi
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/45471152

  20 marca 2016 at 22:08
 • admin Reply

  Podziękowanie
  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 11.03.2016 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Dziękujemy wszystkim przyjaciołom i znajomym, którzy byli z nami w tych trudnych chwilach okazali wiele serca i życzliwości i uczestniczyli w ostatniej drodze naszej ukochanej Mamy ś+p Teofili Byczok. Szczególne słowa uznania i podziękowania za przygotowanie uroczystości pogrzebowej, takt, okazane serce i fachowość pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego dawnego „Marketu”. Dziękuje rodzina
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/45408809

  20 marca 2016 at 21:59
 • Igor Reply

  Dziękuję Warmińskiemu Zakładowi za zorganizowanie uroczystości pogrzebowych mojego Ojca Bohdana Głuszczaka. Firma udzieliła mi wszelkiej pomocy, nie musiałem w trudnych chwilach zajmować się sprawami urzędowymi, wszystko zorganizowali profesjonalnie dając możliwość przeżywania odejścia najbliższej Osoby. Spokój, dyskrecja, zaufanie.
  Dziękuję
  Igor

  23 lutego 2016 at 16:30
 • Grzegorz Ż. Reply

  Polecam usługi ZP Warmiński w 100%. Zarówno Pani Iwona w biurze, jak i Pracownicy obsługujący uroczystość pogrzebową bardzo profesjonalni, życzliwi oraz empatyczni. Kontakt oraz wszystkie formalne kwestie załatwiane bardzo sprawnie. Korzystałem z usług jeszcze przed zmianą nazwy i jestem również zadowolony, o ile można mówić o zadowoleniu przy żegnaniu bliskich.

  19 lutego 2016 at 11:29
 • Magda Reply

  W imieniu moim i rodziny bardzo serdecznie dziękujemy za profesjonalne zorganizowanie ceremonii pogrzebowej mojej siostry śp. Małgorzaty Romańczuk.Bardzo dziękujemy za ogromną życzliwość, serdeczność i wsparcie w trudnych dla nas chwilach. Dziękujemy również pracownikom tej firmy za perfekcyjną obsługę pogrzebu.

  8 lutego 2016 at 11:33
 • admin Reply

  Podziękowanie
  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 18.01.2016 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Wszystkim Przyjaciołom, Znajomym i Sąsiadom za okazanie serca, współczucia oraz uczestnictwo w ostatniej drodze naszej kochanej Żony, Mamy i Babci ś+p Teresy Dobielińskiej-Eliszewskiej oraz Warmińskiemu Zakładowi Pogrzebowemu (dawniej „MARKET”) za godną i dyskretną obsługę uroczystości pogrzebowej z całego serca dziękuje rodzina
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/44813848

  25 stycznia 2016 at 08:48
 • Bożena Niestój Reply

  Serdecznie dziękuję za w pełni profesjonalną organizację i obsługę pogrzebu mojej mamy. Szczegòlnie dziękuję panom obsługującym ceremonię. Ich pełne powagi i współczucia zachowanie zwróciło uwagę wszystkich uczestników pogrzebu. Jeszcze raz dziękuję Panom bardzo!

  22 stycznia 2016 at 15:16
 • admin Reply

  Podziękowanie

  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 20.11.2015 (Ukazuje się w Olsztyn)
  Z całego serca dziękujemy pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego (dawniej „Market”) za wszechstronną pomoc w organizacji pogrzebu oraz uroczyste odprowadzenie do miejsca wiecznego spoczynku ś+p Franciszka Jaworskiego rodzina
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/44097931

  25 listopada 2015 at 22:57
 • admin Reply

  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 09.11.2015 (Ukazuje się w Olsztyn)
  Podziękowanie Warmińskiemu Zakładowi Pogrzebowemu (dawniej „Market”) za uroczystą organizację pogrzebu, jego oprawę i godne odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku naszego kochanego ś+p Jarosława Halmana serdecznie dziękuje rodzina
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/44000050

  9 listopada 2015 at 21:59
 • Roman Katecheta Reply

  Serdecznie dziękuję pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego za godne odprowadzenie na miejsce spoczynku naszego Ojca

  6 listopada 2015 at 21:18
 • admin Reply

  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 06.11.2015 (Ukazuje się w Olsztyn)
  Gorące słowa uznania pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego (dawniej „Market”) za pomoc w przygotowaniu ceremonii pogrzebowej naszej kochanej ś+p Weroniki Jankoszewskiej. Dziękujemy rodzina
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/43977184

  6 listopada 2015 at 13:14
 • Alicja Chojnowska Reply

  Serdecznie dziękuję pracownikom firmy w Biskupcu za taktowne, kulturalne i profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej w dniu 20.10.2015r. Wszystko przebiegało tak, jak powinno, a moje problemy i wątpliwości rozwiązywano sprawnie i szybko. Rodzina była wzruszona piękną ceremonią. Jeszcze raz gorąco dziękuję za pomoc.

  21 października 2015 at 22:27
 • Paweł Reply

  Organizacja pogrzebu na najwyższym poziomie. Wszystko wykonane z klasą i pełnym profesjonalizmem

  13 października 2015 at 12:43
 • admin Reply

  Podziękowanie
  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 04.09.2015 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Serdecznie dziękujemy pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego (dawniej „MARKET”) za życzliwość i profesjonalną pomoc w zorganizowaniu pogrzebu naszej kochanej ś+p Heleny Polanin. Rodzina
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/43412523

  5 września 2015 at 23:18
 • admin Reply

  Podziękowanie
  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 21.08.2015 (Ukazuje się w Olsztyn)
  Pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego (dawniej „MARKET”) składam słowa uznania za przygotowanie ceremonii pogrzebowej mojego Męża ś+p Marka Barańskiego. Serdecznie dziękuję za modlitwę i wsparcie wszystkim, którzy odprowadzili i pożegnani ś+p Marka. Żona z rodziną
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/43184276

  21 sierpnia 2015 at 12:57
 • admin Reply

  Podziękowanie

  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 05.08.2015 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Kapłanom: Księdzu prałatowi dr. Andrzejowi Lesińskiemu, księdzu Pawłowi Grochowskiemu oraz wikariuszom z Parafii Archikatedralnej św. Jakuba w Olsztynie, księdzu Andrzejowi Trentowskiemu z Parafii św. Mikołaja w Sząbruku za głęboko duchowy wymiar pożegnania ś+p Ignacego Andrzeja Kuleckiego, Warmińskiemu Zakładowi Pogrzebowemu w Olsztynie za profesjonalną i kulturalną obsługę pożegnania i pogrzebu oraz wszystkim Ignasia i naszym Przyjaciołom oraz Znajomym za wsparcie duchowe i obecność w ostatniej drodze Zmarłego. Rodzina.
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/42920793

  11 sierpnia 2015 at 16:56
 • Urszula Reply

  Serdecznie dziękujemy za profesjonalną obsługę, wielką kulturę i serdeczność wszystkich pracowników Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego oraz wsparcie, jakiego nam udzielili przy organizacji uroczystości pożegnania i pogrzebu ś.p. Ignacego Andrzeja Kuleckiego w dniu 1 sierpnia 2015 roku. Państwa stosunek do Zmarłego i Jego rodziny mogą być pięknym przykładem szacunku dla Zmarłego i właściwego klimatu, jaki winien być stworzony dla godnego Jego pożegnania. Za to wszystko dziekujemy – rodzina.

  4 sierpnia 2015 at 00:10
 • admin Reply

  Podziękowanie

  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 29.07.2015 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Warmińskiemu Zakładowi Pogrzebowemu, Zarządowi i Pracownikom MPK sp. z o.o. w Olsztynie oraz wszystkim uczestnikom pogrzebu za pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowej Mojego Męża i Taty ś+p Wiesława Krzeszewskiego serdeczne podziękowanie składa żona z dziećmi.
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/42809399

  30 lipca 2015 at 11:46
 • admin Reply

  Podziękowanie
  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 24.07.2015 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego (dawniej „MARKET”) za życzliwość i zaangażowanie w zorganizowanie uroczystości pogrzebowej naszej drogiej ś+p Reginy Stasiuk serdecznie dziękuje Anna Dobroczyńska
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/42717430

  27 lipca 2015 at 01:22
 • admin Reply

  Podziękowanie
  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 24.07.2015 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Gorące słowa uznania dla pracowników Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego (dawniej „MARKETt”) za pomoc w przygotowaniu ceremonii pogrzebowej ś+p Władysława Kibak oraz serdeczne podziękowanie księżom Janowi Hałuszka i Bogdanowi Sydczykowi z parafii grecko-katolickiej za modlitwę i słowa pociechy, jak również wszystkim, którzy odprowadzili i pożegnali śp. Władysława serdecznie dziękuję rodzina
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/42717431

  27 lipca 2015 at 01:18
 • admin Reply

  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 17.07.2015 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego (dawniej „MARKET”) za organizację pogrzebu i godne odprowadzenie na miejsce spoczynku ś+p Anety Pułym z całego serca dziękuje rodzina.
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/42609205

  17 lipca 2015 at 22:05
 • admin Reply

  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 24.06.2015 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Gorące słowa uznania dla pracowników Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego (dawniej „MARKET”), którzy pomogli nam w przygotowaniu ceremonii pogrzebowej ś+p Jadwigi Krasowskiej. Dziękujemy rodzina
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/42301905

  24 czerwca 2015 at 19:11
 • Ewelina Reply

  Serdeczne podziękowania dla Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego dawniej Market za piękną uroczystość w ostatniej drodze mojego Taty Janusza Kozłowskiego. W imieniu rodziny dziękujemy.

  18 czerwca 2015 at 08:53
 • Wiesław Reply

  Ta opinia nie jest pisana z konieczności lecz opiera się na faktach.
  W zasadzie słowa nie oddadzą wdzięczności i nie wyrażą właściwego uznania za profesjonalność wykonanej „ostatniej usługi człowiekowi”.
  Profesjonalizm, szacunek dla rodziny zmarłej a nade wszystko podjęcie się całkowitego doprowadzenia do końca wszelkich spraw urzędowych,
  funkcjonujących w dzisiejszej rzeczywistości i faktyczne ich zrealizowanie zasługuje na szacunek, tym razem dla Waszego Zakładu.
  Serdeczne podziękowania.

  17 czerwca 2015 at 16:49
 • admin Reply

  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 12.06.2015 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego (dawniej MARKET) składam słowa uznania za przygotowanie uroczystości pogrzebowej ś+p Andrzeja Skrzyneckiego za takt, okazane serce i fachowość w obsłudze uroczystości. Dziękuje siostra
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/42175893

  12 czerwca 2015 at 21:26
 • admin Reply

  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 05.06.2015 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Serdecznie dziękujemy pracownikom „Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego” (dawniej „MARKET”) za życzliwość i profesjonalną pomoc w zorganizowaniu pogrzebu naszej ukochanej ś+p Anety Augustynowicz. Rodzina
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/42031599

  6 czerwca 2015 at 18:56
 • admin Reply

  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 05.06.2015 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Gorące słowa uznania pracownikom „Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego” (dawniej „MARKET”) za pomoc w przygotowaniu ceremonii pogrzebowej ś+p Stanisławy Pawłowskiej. Dziękujemy. Rodzina.
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/42031598

  6 czerwca 2015 at 18:54
 • Karol Łużpiński Reply

  Chciałbym bardzo podziękować za organizację pogrzebu Bogdana Łużpińskiego. Organizacja i dostosowanie się do moich oczekiwań przerosło moje najśmielsze wyobrażenia. Dziękuję za wyrozumiałość, cierpliwość i pomoc jaką otrzymałem ze strony Pań które wszystko ze mną ustalały, pracowników domu pogrzebowego jak i osób prowadzących kondukt żałobny. Bardzo dziękuję w imieniu swoim i Rodziny.

  2 czerwca 2015 at 08:40
 • admin Reply

  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 29.05.2015 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Wyrazy wdzięczności pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego (dawniej „MARKET”) za wszechstronną, sprawną i profesjonalną organizację pogrzebu naszego kochanego ś+p Sławomira Remigiusza Golanowskiego składa rodzina
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/41941216

  1 czerwca 2015 at 21:13
 • admin Reply

  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 29.05.2015 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Serdecznie dziękujemy pracownikom Warmińskiej Firmy Pogrzebowej (dawniej Market) za życzliwość i profesjonalną pomoc w zorganizowaniu pogrzebu naszej Mamy ś+p Stanisławy Borowej. Córki z rodzinami
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/41941201

  1 czerwca 2015 at 21:10
 • admin Reply

  Podziękowanie
  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 22.05.2015 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego (dawniej „MARKET”) składamy słowa uznania za przygotowanie uroczystości pogrzebowych ś+p Marii Jankowskiej, za takt, okazane serce i fachowość w obsłudze uroczystości dziękuje rodzina i przyjaciele.
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/41872733

  25 maja 2015 at 16:47
 • Katarzyna Sawiniec Reply

  Chciałabym podziękować w imieniu własnym i rodziny za organizację ostatniego pożegnania Ś.P. Gabryeli Filipek.
  Uroczystość pogrzebowa została odprawiona na najwyższym profesjonalnym poziomie oraz z najwyższą godnością.
  Miałam przyjemność rozmowy z Panią, która przyjmowała Nasze zgłoszenie i jestem pod ogromnym wrażeniem.
  Pani ciepło i współczucie pozwoliło na częściowe ukojenie Naszych trosk i bóli.
  Serdeczne podziękowania dla pozostałych członków załogi za sprawną organizację i przebieg ceremonii.
  W przyszłości na pewno będę gorąco polecać Państwa usługi.
  Dziekujemy

  22 kwietnia 2015 at 08:04
 • Izabela Reply

  Pożegnanie bliskiej osoby to trudny czas. Pogrzeb przeprowadzony przez Warmiński Zakład Pogrzebowy był profesjonalnie przygotowany. Pracownicy zakładu pogrzebowego bardzo mili i pomocni. W imieniu rodziny zmarłego dziękujemy i polecamy wszystkim, którzy znajdują się w tej trudnej chwili przed przygotowaniem do pogrzebu, aby powierzyli organizacje pochówku Warmińskiemu Zakładowi Pogrzebowego.

  18 kwietnia 2015 at 13:25
 • Rodzina Reply

  Dziękujemy za obsługę uroczystości pogrzebowej naszej drogiej zmarłej GENOWEFY GEDIG
  Jesteśmy z usług Państwa bardzo zadowoleni.
  Takt, dyskrecja, solidność i wygląd wieńców była wzorowa.
  Dziękujemy, Rodzina.

  3 kwietnia 2015 at 14:08
 • Iwona z rodzina Reply

  Serdecznie dziekujemy i jednoczesnie polecamy Warminski Zaklad Pogrzebowy w Biskupcu za rzetelna i profesjonalna pomoc oraz za piekna organizacje pogrzebu naszego taty ś.p Jerzego Sypniewskiego .Juz 5 lat temu korzystalismy z uslug Warminskiego Zakladu Pogrzebowego w Biskupcu zegnajac naszego brata ś.p Daniela Sypniewskiego . Jestesmy bardzo wdzieczni za pomoc ,profesjonalizm w tak ciezkim dniu dla nas i za szacunek dla taty i brata .Dziekujemy serdecznie pracownikom Warminskiego Zakladu Pogrzebowego w Biskupcu i z calego serca polecamy . Iwona Zajac

  2 kwietnia 2015 at 11:50
 • Dorota G. Reply

  Miałam okazję korzystać z usług Zakładu pogrzebowego Market w październiku 2014 roku. Kompleksowe przygotowanie uroczystości zarówno przed jak i w dniu pogrzebu, duży wybór trumien , pomoc przy zorganizowaniu wieńców włącznie z dostawą wiązanek i kwiatów do domu pogrzebowego. Profesjonalne podejście do klienta, elastyczność przedstawiciela firmy ,kulturalna i sprawna obsługa . Dobre nagłośnienie na cmentarzu; stworzenie odpowiedniej atmosfery podczas pochówku mojego Taty ś.p. Jana Kucharzewskiego.
  Dziękuję i polecam Dorota Grochowina

  11 lutego 2015 at 20:23
 • admin Reply

  Podziękowanie
  Opublikowano w Gazeta Olsztyńska dnia 16.01.2015 (Ukazuje się w Olsztyn)

  Gorące słowa uznania dla pracowników Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego (dawniej „MARKET”), którzy pomogli nam w przygotowaniu ceremonii pogrzebowej ś+p Jadwigi Moszczyńskiej. Dziękujemy Rodzina.
  http://www.pozegnania.net/podziekowanie/40434192

  31 stycznia 2015 at 21:06
 • Magdalena z Rodziną Reply

  Serdecznie dziękujemy za profesjonalną organizację uroczystej ostatniej drogi naszego męża, ojca i dziadka. Firma godna polecenia w tych trudnych chwilach.

  27 stycznia 2015 at 19:18
 • Agnieszka Reply

  Gorąco dziękuję za wielką pomoc w zorganizowaniu ceremonii pogrzebowej. W tym ciężkim czasie firma pomogła przejść przez ten trudny czas zajmując się bez mojego udziału w wszystkich formalnościach oraz godnego pochówku i z tego powodu pragnę bardzo podziękować oraz szczerze polecam daną firmę pogrzebową.

  20 stycznia 2015 at 21:07
 • Ada Reply

  Pożegnanie bliskiej osoby to bardzo trudny czas dla rodziny. Dlatego dziękujemy za ceremonię pełną szacunku, zadumy, zrozumienia i elegancji – za taką, jaką życzyłaby sobie nasza Kochana Babcia.

  14 stycznia 2015 at 11:21
 • Robert K. Reply

  Serdecznie dziękuję pracownikom Warmińskiego Zakładu Pogrzebowego za godne odprowadzenie na miejsce spoczynku naszego Ojca Ś.P. Jana Kunda i z pełną odpowiedzialnością polecam usługi tego zakładu. Robert K.

  4 grudnia 2014 at 12:51
 • Grzegorz Reply

  Uroczystość zorganizowana perfekcyjnie. Jeżeli można tu mówić o jakości usług, to były na najwyższym poziomie. Uroczystość właśnie tak miała przebiegać. Dziękujemy!

  20 listopada 2014 at 16:06