Pogotowie pogrzebowe – całodobowe

Pogotowie pogrzebowePogotowie pogrzebowe - całodobowe Warmiński Zakład Pogrzebowy

telefon alarmowy :

Olsztyn – telefon stacjonarny (89) 535 53 00 lub (89) 527 09 09

                  lub telefon komórkowy 602 327 277

Biskupiec – telefon stacjonarny (89) 715 20 93 lub telefon komórkowy 608 680 642

Na urządzeniach mobilnych wystarczy, że zaznaczycie państwo wybrany numer telefonu i potwierdzicie wykonanie połączenia.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Oferujemy szybką reakcję, jak najszybszy dojazd do osoby zmarłej oraz godne warunki przechowywania ciała w nowoczesnych chłodniach.

Pogotowie pogrzebowe od momentu telefonu od Państwa zachowuje się zgodnie z obostrzeniami urzędowymi.

Wszystkie nasze samochody są przystosowane do transportu ciał. Od ponad 34 lat  służymy Państwu z najwyższą starannością i profesjonalizmem, zapewniając Rodzinom po stracie Bliskiej Osoby wszelkie niezbędne usługi.

Wysłuchamy , doradzimy oraz znajdziemy najbardziej dogodne rozwiązania, które sprawią, że ceremonia żałobna Państwa Bliskich będzie przygotowana dokładnie tak, jak Państwo pragną, aby się odbyła.

Prawdziwym kapitałem naszego zakładu są ludzie. Jest to zespół doświadczonych pracowników.

Jesteśmy zaangażowani i gotowi. Przez całą dobę niesiemy naszym klientom oczekiwane przez nich wsparcie i pomoc. A zatem dzień i noc jesteśmy dostępni poprzez kontakt telefoniczny pod numerami pogotowia pogrzebowego oraz osobisty.

Realizujemy wszystkie usługi związane z ceremonią pogrzebową.

W zwiazku z tym, między innymi z prośbą o eksportacje ciała Zmarłego do chłodni. Telefon alarmowy znajdą Państwo powyżej artykułu. Odpowiemy na wszelkie pytania oraz wyjaśnimy ewentualne wątpliwości.

Zdajemy sobie sprawę, że kilka dni, które mijają od śmierci, służą oczekiwaniu na uroczystości pogrzebowe, powinny więc być czasem, w którym Rodzina Zmarłego przygotowuje się do ostatniego z Nim pożegnania.

Dlatego zapewniamy, że w tych chwilach jesteśmy  zawsze kompetentni, ale i dyskretni.

Udzielimy Państwu wszelkich informacji dotyczących procedur dalszego postępowania.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszym poradnikiem, dotyczącym postępowania w razie śmierci bliskiego. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce: Poradnik