Usługi

Usługi
Usługi Warmiński Zakład Pogrzebowy

Usługi pogrzebowe

Warmiński Zakład Pogrzebowy jest firmą rodzinną, od ponad 34 lat zajmuje się organizacją ceremonii pogrzebowych. Nasza oferta uwzględnia indywidualne  podejście do Państwa potrzeb oraz oczekiwań. Dokładamy starań, aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie. W związku z tym zatrudniamy tylko kompetentnych i doświadczonych pracowników.

Nasz zakład pogrzebowy przede wszystkim zajmuje się kompleksowym przygotowaniem pogrzebu, począwszy od pomocy w załatwieniu wszystkich czynności urzędowych na zapewnieniu wszystkich niezbędnych akcesoriów kończąc.

W naszej ofercie posiadamy wieńce, wiązanki pogrzebowe z własnej pracowni florystycznej, szeroki wybór trumien i urn, odzież pogrzebową. Podczas samej ceremonii pogrzebowej, zgodnie z Państwa życzeniem,   zapewniamy transport autokarowy dla rodziny i gości, oprawę muzyczną mszy oraz pochowania. 

Organizujemy uroczystości pogrzebowe w formie tradycyjnej a także pochowanie po kremacji. Pogrzeby w obrządku religijnym oraz świeckie.

Świadczymy także usługi w zakresie transportu w granicach kraju a także międzynarodowego. Realizujemy zlecenia ekshumacji zwłok na cmentarzach komunalnych oraz parafialnych.

Naszych pracowników cechuje zgromadzone doświadczenie, wysoka kultura osobista, a także chęć niesienia pomocy rodzinom.

Aby ułatwić przejście przez gąszcz biurokratycznych powinności, staramy się przejąć na siebie wszelkie formalne obowiązki związane z organizacją pogrzebu.

Nieustannie dążymy do tego, aby każda uroczystość pogrzebowa była wyjątkowa oraz spełniała, a nawet przewyższała oczekiwania naszych Klientów. więcej…